Arhavi’den Başkan Büyükerşen'e teşekkür ziyareti

Videoyu Aç Arhavi’den Başkan Büyükerşen'e teşekkür ziyareti
A
a

Artvin Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurtoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Artvin’in Arhavi ilçesinde 22 Temmuz’da meydana gelen sel felaketi sonrasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, yaraları bir an önce sarmak için ‘Dayanışma Ruhumuzda Var’ diyerek çamaşır makinesi, buzdolabı ve elektrikli süpürge desteğinde bulunmuştu. Aşırı yağışlardan dolayı meydana gelen selden etkilenen vatandaşlar için çalışmalarının sürdüğünü belirten Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurtoğlu, “Selden etkilenen vatandaşlarımızın bir an önce evlerine tekrar kavuşmasını istiyoruz. Bu kapsamda birçok yerden yardım ve destek geliyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyemiz de bu zor günlerde bizleri yalnız bırakmadı. Orman yangınlarından ve sellerden etkilenen diğer yerler gibi bizlere de ev eşyası desteğinde bulundu. Bizler de gönderilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve elektrikli süpürgelerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık. Dayanışma duygusu ile yanımızda olduğunuz için sizlere minnettarız. Yardımlarınız için teşekkür ederiz” dedi.
Arhavi Belediye Başkanını makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Son bir ayda ülkemiz hem sel hem de yangın felaketleri ile karşı karşıya kaldı. Üzüntü ile takip ettiğimiz felaket haberlerinden sonra bizlerde vatandaşlarımızın yanında olmak istedik. Kötü günleri yaşayan vatandaşlarımıza bu günleri en kısa sürede unutturmak en büyük dileğimiz. İmkânlarımız dâhilinde gerçekleştirdiğimiz yardımlarımızı yurttaşlarımızın güzel günlerde kullanmasını diliyorum” ifadelerini sözlerine ekledi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi