Arif Duru güven tazeledi

Videoyu Aç Arif Duru güven tazeledi
A
a

Türkiye Emekliler Derneği Eskişehir Şubesi’nin 24’üncü Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Tek adayla gidilen kongrede mevcut başkan Arif Duru, güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye Emekliler Derneği Eskişehir Şubesi’nin 24’üncü Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel kurula CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile birçok emekli katıldı. Genel kurulda kısa bir konuşma yapan Arif Duru, “İktidar ve muhalefete sesleniyorum, ‘Bu emekliye neden değer verilmiyor?’ demek istiyorum. Emeklilere, yıllarca çalışarak devletinin kalkınmasını sağlayan bu kesime işi bitmiş gibi bakılmamalıdır. Atatürk diyor ki, ‘Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır. Mazide muktedirken bütün kuvvetiyle çalışmış olanlara karşı minnet hissi duymayan bir milletin istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur.’ Emekliler sizlerin çıkaracağı yasaları bekliyor. 13 milyon emekli birlik içinde hareket etmediği sürece haklarını elde edemez. Emekliler bu ülkenin yüz akıdır. Bu ülkenin kalkınmasına yıllarca katkı sunmuş insanlardır” dedi.
Arif Duru başkanlığındaki yönetim kurulu listesi şu şekilde: “Şaban Özdemir, Tahir Koparan, Hilmi Yılmazoğlu, Muhsin Dilbaz.” MELTEM KARAKAŞ KAYA

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi