Arif Nihat Asya Ortaokulu Bilişim ve Robotik Kodlama Sınıfı törenle açıldı

Videoyu Aç Arif Nihat Asya Ortaokulu Bilişim ve Robotik Kodlama Sınıfı törenle açıldı
A
a

Çağdaş Marketler ve Algida işbirliği ile başlatılan sosyal proje ile Arif Nihat Asya Ortaokulu'na bilişim ve robotik kodlama sınıfı açıldı

Çağdaş Marketler ve Algida işbirliği ile başlatılan sosyal proje ile Arif Nihat Asya Ortaokulu'na bilişim ve robotik kodlama sınıfı açıldı. Sınıfın açılışı 2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özcan, Çağdaş Marketler Bölge Müdürü Zafer Fırat ve Algida Bölge Yöneticisi Savaş Üstünel ile misafirlerin katıldığı törenle gerçekleştirildi.
Tören sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, salgın sürecinde böyle bir sosyal proje gerçekleştirdiklerinden dolayı Çağdaş Marketler Bölge Müdürü Zafer Fırat ve Algida Bölge Yöneticisi Savaş Üstünel'e teşekkür ederek plaketlerini verdi. Özellikle ülkemizin ve tüm dünyanın zor günler geçirdiği salgın döneminde bu sınıfın büyük bir ihtiyacı gidereceğini, eğitimde fırsat eşitliğine katkıda bulunacağı ve öğrencilere uzaktan eğitimde destekçi olacağı belirtildi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi