Arinkom Ve Açıköğretim İşbirliğinde Toplantılar Başlıyor

Videoyu Aç Arinkom Ve Açıköğretim İşbirliğinde Toplantılar Başlıyor
A
a

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Ve Anadolu Üniversitesi Ar-Ge Ve İnovasyon Koordinasyon Birimi (Arinkom Tto) İşbirliği İle Düzenlenecek Olan Tübitak Araştırma Destek Programları Bilgilendirme Toplantıları 17 Ekim’De Başlıyor.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi ve Anadolu Üniversitesi Ar-Ge ve İnovasyon Koordinasyon Birimi (ARİNKOM TTO) işbirliği ile düzenlenecek olan TÜBİTAK araştırma destek programları bilgilendirme toplantıları başlıyor.
Üniversitenin araştırma ve geliştirme odaklı potansiyelinin ve proje kabullerinin arttırılmasına yönelik gerçekleştirilecek olan etkinlikler, 17 Ekim Perşembe günü "TÜBİTAK ARDEB 1001 Programı" başlıklı etkinlikle başlayacak. 10 hafta sürecek etkinliklerde TÜBİTAK ARDEB programlarına başvuru şekli ve süresi ile ilgili yapılan değişikliklerle ilgili bilgilendirmeler de yapılacak. Etkinliklerde ARİNKOM TTO Projeler Koordinatörü Banu Gültekin Kocaman ile ARİNKOM TTO Yönetici Yardımcısı Rabia Taş konuşmacı olarak yer alacak. Sekiz konu başlığı altında her hafta perşembe günü saat 10.30 ile 12.00 arasında yapılacak olan toplantılar, Açıköğretim Fakültesi 9. Kat Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi