Artık konuşmalı!

Videoyu Aç Artık konuşmalı!
A
a

15 yıl aradan sonra tekrar 2. Lig'e düşen Eskişehirspor'da hiç kuşkusuz kulübün bu günlere gelmesindeki en büyük etken kötü yönetimler. Mevcut başkan Mustafa Akgören, eski yönetimlerle ilgili konuşmaktan kaçınsa da hem Halil Ünal hem de Mesut Hoşcan dönemlerinde görev yapan Özgür Tulun, bir çok hataya şahitlik etti. Tulun, hep sussa da artık konuşmalı!

İddialara cevap vermedi
Genel Menajerlik ve Sportif Direktörlük görevleri yapan Tulun, Eskişehirspor'da birçok başkan döneminde görev yaptı. Yabancı futbolcular başta olmak üzere birçok futbolcu ve teknik adamla olan ilişkileri nedeniyle ismi bazen olaylara karıştı. Halil Ünal ve özellikle Mesut Hoşcan döneminde yapılan yanlışları bilmesine rağmen, bunlardan çıkar sağladığı iddialarına yıllarca cevap vermedi. Eskişehirspor’un adeta kara kutusu konumunda olan bu isim, Eskişehirspor bu durumlara gelmesinde hep perdenin arkasında sessiz kalmayı tercih etti…
 
Birçok konuda bilgisi var
Halil Ünal, Mesut Hoşcan, Kaan Ay ve son olarak mevcut Başkan Mustafa Akgören’in yönetiminde yer alan Tulun, bugüne kadar göreve gelen yönetimler tarafından hep kendisine görev verildi. Siyah-Kırmızılı kulüpte özellikle Süper Lig'de alınan futbolcular, gönderilen oyuncular, yapılan sözleşmeler ve daha birçok konuda bilgisi olan Tulun, artık Eskişehirspor gerçekleri ve kendisi ile ilgili iddialara cevap vermeli.
 
Halil Ünal ile ters düşmüştü
Eskişehirspor'un son yıllarını yakından bilen ve kara kutu konumunda olan Tulun, Halil Ünal döneminde, Ünal ile ters düştüğü için, Mesut Hoşcan’ın safına geçmiş ve Hoşcan’ın 3 yıllık görev sürecinde, menajerlik görevini yürüterek birçok futbolcunun transferinde ve yapılan prim ödemelerinde başrol oynamıştı.
 
Hep sessizliği tercih etti
Mesut Hoşcan döneminde Özgür Tulun aracılığı ile futbolculara dağıtılan önemli miktarlardaki primlerin, kulüpten çıkışının olduğu fakat, ödeme makbuzlarının kayıtlarda olmadığı yapılan denetimlerde ortaya çıktığı daha önce açıklanmasına rağmen konusun üzerine gidilmedi. Alınan bilgilere göre 23 milyon TL’yi bulan primlerin ödeme kayıtları ve makbuzları kulüp hesaplarında gözükmüyor. Süper Lig'de bu borç bataklığına saplanırken, yönetimlerin hatalarını görmezden gelen, kulübe gelen ve ayrılan bazı futbolcuların transferine aracılık eden, Menajer Özgür Tulun’un, bugüne kadar sessizliğini koruması.
 
İlk adımı sen at!
Kulübün kara kutusu konumunda olan ve yapılan yanlışların neredeyse Yüzde 90’ınını bilen Menajer Tulun, Eskişehirspor camiası ile; Eskişehirspor gerçeklerini paylaşmadığı taktirde, kendisi de Eskişehirspor’un bu günlere gelişindeki perde arkasındaki isim olarak tarihe geçecek. Çok geç olmadan Eskişehirspor’un tekrar küllerinden doğması için ilk adımı sen at.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi