ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

A
a

ESTRAM ile koordineli bir şekilde çalışan Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri kavşak ve tramvay hemzemin geçitlerinde deforme olan taşları sökerek, sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi.

ESTRAM ile Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin koordineli olarak çalıştığı 9 farklı noktada çalışmalar hızla tamamlandı. Atatürk Bulvarı, Ali Fuat Güven Caddesi-Öğretmenler Caddesi, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, Süleyman Çakır Caddesi, İki Eylül Caddesi, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı, Şair Fuzuli Caddesi, İsmet İnönü 1 Caddesi, Salih Bozok Caddesi, İsmet İnönü 2 Caddesi tramvay yolları ile trafik akışının kesiştiği noktalarda deforme olan taşları söken ekipler, sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayarak yolları hazır hale getirdi.
SEFERLERE KISITLAMA
ESTRAM yetkilileri, Ramazan Ayında özellikle iftar sonrası vatandaşların sokağa çıkmalarını önlemek amacıyla tramvay seferlerinde 27 Nisan itibariyle düzenlemeye gidileceğini belirtti. Yetkililer 27 Nisan itibariyle tramvay seferlerinin 21.00’den sonra yapılmayacağını ifade etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi