Aşkları engel tanımayan çift dünyaevine girdi

Videoyu Aç Aşkları engel tanımayan  çift dünyaevine girdi
A
a

Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesinde tanışan 26 yaşındaki Müzeyyen Tektaş ve 34 yaşındaki Recep Çetin, kısa sürede hayatlarını birleştirme kararı aldı. Tepebaşı Belediyesi’ne başvuran çiftin nikahını Belediye Başkanı Ahmet Ataç kıydı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Çiftinin evliliğinin herkese örnek olduğunu söyleyen Ataç, “Sevgili Mtüzeyyen ile Recep’in evliliği hepimizi mutlu etti. Daha önce bir toplantıda Recep bizim düğün salonunu istedi. Nikahlarının olacağını ve evleneceklerini ifade etti. Biz de kendilerine yardımcı olduk. Bugün de nikah masasına hep birlikte oturduk. Onların mutluluğunu imza altına aldık. Dengi dengine olan bir evlilik çok anlamlı ve güzel. Dileğimiz onların bundan önce çektikleri acı ve sıkıntıları unutarak, sevgilerini artırarak hayatlarını mutlu geçirmeleridir. Biz onların her zaman yanında olacağız. Onların mutluluğu için ne gerekiyorsa yapacağız. Onların evliliği diğer vatandaşlarımıza da örnek bir evlilik” dedi. Tanışma süreçlerini anlatan Recep Çetin şunları kaydetti:
“Müzeyyenle tanışalı uzun süre olmadı. Ortak arkadaşımız sayesinde tanıştık. Oturduk, konuştuk, gezdik ve hayatımızı birleştirmeye karar verdik. Allah’a şükür 26 ve 27 Aralık’ta düğünümüz var. En büyük desteği başkanımızdan gördük." Müzeyyen Çetin ise aniden evlenmeye karar verdiklerini ifade ederek mutluluğunu dile getirdi. (HM)
 

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi