Asla oy istemem

Videoyu Aç Asla oy  istemem
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Yıldırım Çiftliği’nde üreticiler ile bir araya geldi. Burada konuşan Başkan Ataç, “Ben gittiğim hiçbir yerde asla oy istemem, yaptığım işleri anlatırım” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Yıldırım Çiftliği üreticileri ile kahvehane ziyaretinde buluştu. Üreticiler ile çay içerek uzun süre sohbet eden Başkan Ataç, “Ben gittiğim hiçbir yerde asla oy istemem, yaptığım işleri anlatırım. Vatandaşa en iyi hizmeti sunduğunuz zaman zaten siyaset yapmanıza da gerek kalmaz. Bizim Eskişehir’de en büyük avantajımız da budur. Hemşerilerimiz sunulan hizmetin farkında ve takdir ediyor. Memnuniyet olunca da destek vermeye devam ediyor. Ben de gittiğim yerlerde belediyemizin hayata geçirdiği projeleri, çalışmalarımızı anlatıyorum. Örneğin belediye olarak 5 milyon avro hibe almaya hak kazandık. Bunu dünyada sadece 3 kuruluş başardı, bir tanesi de Tepebaşı Belediyesi’dir. Başarılı, vizyoner bir proje geliştirmeden bunu yapmak mümkün olabilir mi? Paramız yok, bütçemiz kısıtlı ama aklımız var” dedi.
Başkan Ataç’ı ağırlayan Cumhuriyet Mahallesi sakinleri de ziyaretinden ötürü memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Sizin çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Güler yüzlü bir insansınız. Buraya şimdiye kadar sizden başka kimse gelmedi, siz bizi hiç yalnız bırakmıyorsunuz. Burada da hiçbir zaman siyaset yapmadınız. Güzel hizmetler ile köyümüze geliyorsunuz, bizler de bunun karşılığında elbette size destek olacağız” şeklinde konuştu. Vatandaşlar ayrıca Tepebaşı Belediyesi tarafından çiftçilerin kullanımına tahsis edilen Cumhuriyet Sebze Hali sayesinde ürünlerini pazarlamakta büyük kolaylık yaşadıklarını da ifade etti. HMTepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Yıldırım Çiftliği üreticileri ile kahvehane ziyaretinde buluştu. Üreticiler ile çay içerek uzun süre sohbet eden Başkan Ataç, “Ben gittiğim hiçbir yerde asla oy istemem, yaptığım işleri anlatırım. Vatandaşa en iyi hizmeti sunduğunuz zaman zaten siyaset yapmanıza da gerek kalmaz. Bizim Eskişehir’de en büyük avantajımız da budur. Hemşerilerimiz sunulan hizmetin farkında ve takdir ediyor. Memnuniyet olunca da destek vermeye devam ediyor. Ben de gittiğim yerlerde belediyemizin hayata geçirdiği projeleri, çalışmalarımızı anlatıyorum. Örneğin belediye olarak 5 milyon avro hibe almaya hak kazandık. Bunu dünyada sadece 3 kuruluş başardı, bir tanesi de Tepebaşı Belediyesi’dir. Başarılı, vizyoner bir proje geliştirmeden bunu yapmak mümkün olabilir mi? Paramız yok, bütçemiz kısıtlı ama aklımız var” dedi.
Başkan Ataç’ı ağırlayan Cumhuriyet Mahallesi sakinleri de ziyaretinden ötürü memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Sizin çalışmalarınızı takdir ediyoruz. Güler yüzlü bir insansınız. Buraya şimdiye kadar sizden başka kimse gelmedi, siz bizi hiç yalnız bırakmıyorsunuz. Burada da hiçbir zaman siyaset yapmadınız. Güzel hizmetler ile köyümüze geliyorsunuz, bizler de bunun karşılığında elbette size destek olacağız” şeklinde konuştu. Vatandaşlar ayrıca Tepebaşı Belediyesi tarafından çiftçilerin kullanımına tahsis edilen Cumhuriyet Sebze Hali sayesinde ürünlerini pazarlamakta büyük kolaylık yaşadıklarını da ifade etti. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi