ATAÇ'TAN YARDIM ELİ

Videoyu Aç ATAÇ'TAN YARDIM ELİ
A
a

Tepebaşı Belediyesi, duyarlı kişi ve kuruluşların da desteği ile hazırlanan gıda ve ihtiyaç malzemeleri yardımını, İzmir’deki depremzedeler için bölgeye ulaştırılıyor.

Tepebaşı Belediyesi, İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrasında bölgeye gıda ve duyurulan ihtiyaçlara göre malzeme yardımı ulaştırıyor. Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile yapılan yardımda, depremzede vatandaşlar için gıda ve malzeme desteği sağlanıyor. Yardıma birçok yardımsever kişi ve kuruluş da destek veriyor.
YANINIZDA OLACAĞIZ
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, İzmir Karşıyaka Belediyesi aracılığı ile depremzedelere sağlanan yardıma ilişkin değerlendirmesinde, “Ne yazık ki deprem gerçeği ile yeniden yüzleştik. 6.6 büyüklüğündeki depremde verdiğimiz kayıplar, hepimizi derinden üzdü. İzmir’deki belediyelerimiz ile ilk andan itibaren irtibat halinde ve her türlü yardıma hazır durumdayız. Depreme karşı daima hazırlıklı olmamız gerektiğini unutmamalıyız. Birlik ve beraberlik içinde olmamız, zor günlerde kenetlenmemiz çok değerli. Kalbimiz İzmir’le birlikte atarken, İzmirli vatandaşlarımız için de gıda ve duyurulan ihtiyaç malzemesi desteğimizi hızlıca bölgeye ulaştırdık. Bundan sonraki süreçte de Tepebaşı ve Eskişehir olarak İzmirli dostlarımızın yanında olacağız” diye konuştu.
YÜREKTEN MİNNETTARIZ
“Bu destek için bizimle birlikte olan tüm duyarlı vatandaşlarımıza ve kuruluşlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum” diyen Başkan Ataç, “Depremde yaşamını yitiren canlarımıza da rahmet diliyorum. Fedakarca görev yaparak enkaz altındaki canları gün ışığına çıkaran arama ve kurtarma görevlilerimize de yürekten minnettarız. Bizlere umut olan mucize yavrularımız başta olmak üzere, depremden kurtulan tüm İzmirlilere de sağlıklı bir ömür diliyorum” sözlerini kullandı. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi