Atila Tomsuk yeniden aday

Videoyu Aç Atila Tomsuk yeniden aday
A
a

Katılımcı Demokrat Mühendisler adına açıklama yapan Atila Tomsuk, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Eskişehir Şubesi’nin 13. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa tekrar aday olduğunu duyurdu.

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu 8-9 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Genel kurulda aday olduğunu duyuran mevcut başkan Atila Tomsuk, Katılımcı Demokrat Mühendisler Yönetim Kurulu adına basın açıklaması yaptı. Oda olarak her zaman emekten ve halktan yana tavır aldıklarını söyleyen Tomsuk, “Meslek onurumuz için, güçlü bir sanayi, demokratik, toplumsal bir hayat ve daha yaşanabilir bir dünya için çalışmaya ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Eskişehir’imize yapılmak istenen termik santral ile bu kentin havasının, suyunun, tarımının ve sağlığının bozulmasına izin vermeyeceğiz. Bu kentin sahipleri olarak bilimsel veriler ışığında halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu amaçlar için umudunu ve enerjisini kaybetmeyen, bu işe gönül veren bizler hiçbir kişisel çıkar gözetmeksizin bu göreve bir kez daha talip oluyoruz” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon
acı çok acı 5 Ocak 2020 12:22

başka aday yokmu, işsizlik had safhada üyeler zorda fakat tomsuk ve neşet in işleri iyi, serbest çalışanlardan odaya başkan olmaz. Odayı bu iki kişi siyasete alet etti, üyelerin çıkarlarını gözetmek yerine kendi çıkarlarını gözettiler. Tomsuk az daha gayret ederse babasını 10. sıradan listeye aldırabilir. :))))))))))). Tomsuk un kardeşinin eşi büyükşehir belediyesinde işe başladı, kısa sürede daire başkanı bile oldu, peki atanamayan beden eğitimi öğretmenlerinin durumu nu hesaba kattımı, şimdi bu kişisel çıkar değilmi.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi