Aylar Sonra Gelen Namaz Sevincini Böyle Kaydettiler

Videoyu Aç Aylar Sonra Gelen Namaz Sevincini Böyle Kaydettiler
A
a

Korona Virüs (Covid-19) Kısıtlamaları Nedeniyle Cuma Namazına Hasret Kalan Binlerce Vatandaş, Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Cami Bahçelerinde Buluştu.

Korona virüs (Covid-19) kısıtlamaları nedeniyle cuma namazına hasret kalan binlerce vatandaş, uzun bir aradan sonra ilk kez cami bahçelerinde buluşurken, bazı vatandaşlar bu sevinci telefonları ile kaydettiler.
Normalleşme adımları kapsamında camilerin açılmasıyla binlerce vatandaş belirli kurallar dahilinde bir araya gelerek cami bahçelerinin yanı sıra parklar ve belirli açık alanlarda cuma namazı kıldı. Aylar sonra ilk kez beraber saf tutan vatandaşların mutluluğu öne çıkarken bazıları da bu anları telefonlarına kaydederek ölümsüzleştirdi. Ayrıca bir vatandaş namaz esnasında yüksek bir ağaca yerleştirerek namazı kayıt altına aldı.
Aylar sonra cuma namazı kılma sevinci yaşayan bir vatandaş, “Salgın yüzünden bir süredir cuma namazına hasret kalmıştık. Benim için özel ve unutulmaz bir anı oldu. Salgının bir an önce bitmesini temenni ediyorum. Umarım bundan sonra cami içerisinde de namaz kılabiliriz” diye konuştu.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi