Badmintonda çalışmalar sürüyor

Videoyu Aç Badmintonda çalışmalar sürüyor
A
a

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün açtığı yaz spor okullarında çalışmalar son hızında devam ediyor. Yaz okulunda badmintonu tercih eden sporcular yoğun tempoda çalışmalarına devam ediyor.

Milli sporcular bilgilerini aktarıyor
Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürlüğü’nün açtığı badminton yaz okulunda çalışan öğrenciler antrenmanlarını Yeni Atatürk Stadyumu’nda sürdürüyor. Dün öğlen saatlerinde toplanan öğrenciler antrenmanlarını gerçekleştirdi. Deneyimli çalıştırıcı Nihat Horasan önderliğinde devam eden antrenmanlara Eskişehir’in milli badmintoncuları Kerem Çınar ve Ayşegül Yemişen de katılarak badminton sporuna yeni başlayanlara bilgilerini aktarıyor.  
 
Performans grubuna yönlendirilecekler
Deneyimli çalıştırıcı Nihat Horasan yaptığı açıklamada sporcuların performans grubuna yönlendirileceğini belirtti. Horasan, “Tamamen ücretsiz olan kurslarımız 8 ile 18 yaş arasında çocuklarımıza yönelik olup hafta da 2 gün gerçekleşiyor. Burada gönüllü ve yetenekli olan sporcularımızı performans grubuna yönlendiriyoruz. Velilerimizin yapması gereken tek şey merkezlerimize gelip kayıt yaptırmak” sözlerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi