BAKMAKLA YETİNİYORUZ

Videoyu Aç BAKMAKLA  YETİNİYORUZ
A
a

Vatandaşlar altın fiyatlarındaki artış nedeniyle dert yanıyor. Yatırım yapmak için en fazla çeyrek altın alabildiklerini ifade eden Eskişehirliler, “Altına sadece bakmakla yetiniyoruz, alamıyoruz” dedi.


Altın fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle vatandaş altına yaklaşamıyor fakat dolar karşısında da değer kazanan altın iyi bir yatırım olanağı olarak göz önünde bulundurulabilir.
Ahmet Yılmaz: Yakında düğün yapacağım benim için çok zor bir durum. Geçen hafta baktığım rakamlarla bu hafta bile aynı değil. Yatırım için altın iyi, doğru zamanda satmayı bilirseniz.
Dilaver Kurt: Euro da, dolar da yükseliyor Allah hayırlısını versin. Ben yurtdışında yaşıyorum. Bu yüzden benim için Euro daha değerli. Altına yatırılacak bir şey yok.
Sevil Sargın: Bu konu hakkında yorum yapmıyoruz artık. Biz alırken de satarken de kazanmıyoruz. Altına yatırım konusunu çok zenginler düşünmeli.
Saniye Işıksaçar: Emekliyiz, bir maaşımız var o da az zaten. Hiçbir şey alamıyoruz her şey çok pahalı. Düğünlerde takı takamıyoruz. Torunlarımız evlenecek altın alamıyoruz.
Meral Oktav: Altın fiyatları felaket. Yeğenimiz evlenecek bütçemize uygun bir şeyler bakıyorum. Yatırım da yapamıyoruz. Yatırım için uygun fiyatlı takıların peşinde olmayız.
Kemal Kantarcı: Ekonomi cepleri yakıyor. Emeklinin hali böyle. Zamlar hep onlara geliyor, bize hiçbir şey yok. Zengin her zaman zengin, biz her zaman aynı.
Nurcan Arı: Altına hiç dokunamıyoruz. Düğünümüz de var ama alamıyoruz. Fiyatlar yüksek. Yatırım için kullanılabilir ama parası olana. Parası olmayan neyle alıp, yatırım yapacak.
Nihal Ercih: Bir hafta içerisinde 10 liradan fazla fiyat artışı var altında. Şu an sadece bakmakla yetiniyoruz. Alabildiğimiz sadece çeyrek altın. Onu da yatırım amaçlı alıyoruz.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi