Balkan ve Rumeli Türkleri’nden Seyitgazi’ye Ziyaret

Videoyu Aç Balkan ve Rumeli Türkleri’nden Seyitgazi’ye Ziyaret
A
a

Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonu Başkanı Sabri Mutlu, Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonu Başkan Yardımcısı İsmail Koca, Konfederasyon Denetim Kurulu Başkanı Kadir Kodak, Yönetim Kurulu Üyeleri, ve Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Seyitgazi ilçesine bağlı Sarıcailyas Mahallesini ziyaret ettiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonu Başkanı Sabri Mutlu: ‘ Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonu olarak, Seyitgazi’ye bağlı Sarıcailyas mahallesini ziyaret ettik. Eşsiz muhacir börekleri olan dızmana ve kırma muhteşemdi. Sarıcailyas’da bizleri misafir eden tüm hemşehrilerimize ve Sarıcailyas Muhtarı Salih Er’e şükranlarımı sunuyorum. Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonu Kurulları olarak bizleri misafir eden Seyitgazi Belediye Başkanımız Sn. Uğur Tepe ‘ye çok teşekkür ediyoruz.’ Şeklinde konuştu.
 
Ziyaret ile ilgili Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe: ‘KonferderasyonBaşkanimız Sabri Mutlu 'ya, Balkan ve Rumeli Türkleri Konfederasyonu Başkan Yardımcısı İsmail Koca’ya, Konfederasyon Denetim Kurulu Başkanı Kadir Kodak’a, beraberindeki Konfederasyon Yönetim Kurulu Üyelerine ve Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Ertuğrul Çamlıca’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz, bizlere onur verdiler.’ Dedi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi