BAŞARININ KAYNAĞI DAYANIŞMA

Videoyu Aç BAŞARININ KAYNAĞI DAYANIŞMA
A
a

Normalleşme sürecinin başlaması nedeniyle Mihalgazi ve Sarıcakaya’ya bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, “Necip milletimizin sabır ve dayanışması bu süreçte başarının kaynağı odu” dedi.

AK Parti İl Başkanı Çalışkan, normalleşme süreciyle birlikte ilçe ziyaretlerine başladı. Mihalgazi ve Sarıcakaya ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Başkan Çalışkan, vatandaşlarla sohbette bulunarak, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
DURUMU DEĞERLENDİRDİ
Gittiği her ilçede sosyal mesafe ve hijyen kurallarına hassasiyet gösterilmesini isteyen Çalışkan, Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam, İlçe Kaymakamı Murat Demirbilek, Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Akgün, İlçe Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, ilçe teşkilât mensupları ve son olarak Sarıcakaya’da bulunan organik ipek böceği üretilen tesise ziyaret gerçekleştirerek ilçelere dair istişarelerde bulundu.
DÜNYAYA ÖRNEK OLDUK
Pandemi sürecinde yapılan çalışmalarda emeği olan herkese teşekkür eden Çalışkan, hükümetin her zaman olduğu gibi milletinin yanında olduğunu vurguladı. Başkan Çalışkan, “Bu dönemde Cumhurbaşkanımızın liderliği, Sağlık Bakanımızın vizyonu, Bilim Kurulumuzun tavsiyeleri ve en önemlisi necip milletimizin sabır ve dayanışması bu süreçte başarının kaynağı olmuştur. Türkiye güçlü sağlık sistemi ve sosyal yardımlarıyla dünyaya örnek olmuştur. Başlayan normalleşme döneminde vatandaşlarımızın çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak, ekonomiyi canlandırmak ve yerli üretimi desteklemek için hükümetimiz tarafında dört ayrı finansman paketi daha açıklandı. Konut, taşıt, tatil ve sosyal hayat desteği paketleri ile vatandaşlarımızın finansman ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlayabilmesi amaçlanmıştır” diye konuştu.
ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ
İl Başkanı Çalışkan, “Devlet millet içindir anlayışı ile AK Parti olarak önümüzdeki süreçte de vatandaşlarımızın, esnafımızın, çiftçimizin yanında olmayı sürdürecek, destek vermeye devam edeceğiz. Millet olarak inşallah bu salgının da üstesinden geleceğiz, ekonomimizi ve üretimimizi daha da güçlendireceğiz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi