Başka Eskişehirspor Yok

Videoyu Aç Başka Eskişehirspor Yok
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ES TV’ye yaptığı açıklamada, “Eskişehirspor’a geçmişte hizmet etmiş yöneticiler birbirleriyle küs. Bu da güç bölünmesine neden oluyor. Şimdi birlik beraberlik zamanı, başka Eskişehirspor yok” diye konuştu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Suçlarını azaltmaları gerekir
Siyah-Kırmızılı kulübün şehrin birleştirici tek güç olduğunu aktaran Başkan Kurt, “Kime ne görev düşüyorsa sorumluluğunu sütlenerek gelmeli. Takımına kulübüne sahip çıkmalı. Her türlü zorluğa ve imkansızlığa rağmen bu işi yürütmeye çalışan başkan ve yönetime teşekkür ediyorum. Keşke aynı sorumlulukla görev alan birileri çıksa. İşin içindeki yönetim kademesindeki arkadaşlar birbirlerine kırılmış. Bu güç bölünmesine neden oluyor. Bu tür düşünce içinde olan arkadaşlar vazgeçip şapkasını önüne koymalı. Eskişehirspor’dan ne aldım, ne verdim demeli. Geçmişte bu transferleri yapan, sıkıntılı günlere neden olan arkadaşların buraya gelip bir nebzede olsa suçlarını azaltmaları gerekir” dedi.

Para aktarmamız mümkün değil
“Şimdi birlik ve beraberlik zamanı” diyen Kurt, “Başka bir Eskişehirspor yok. Bizim girişimimiz bu işe yetmez. Yasal olarak yönetimde yer almamız, para aktarmamız mümkün değil. Fakat şartları zorlayarak işin işine girmeye çalışıyoruz. Önemli olan Eskişehirspor’a hizmet etmek. Kim olursa olsun. Eskişehirspor için elimizdeki olanakları aktarmaya çalıştık. Daha çok bugün ki durumun sorumluları vardır. Geçmiş yıllarda onların peşinde koşan bir taraftar olarak, herkesin yıktığının bir tuğlasını üste koyması gerekir. Bu kulüp şartsız bir şekilde herkesi yan yana getiren tek kurumdur” diye konuştu.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi