Başkan Ataç Chp’li kadınlar ile buluştu

Videoyu Aç  Başkan Ataç Chp’li kadınlar ile buluştu
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç düzenlenen iftar etkinliğinde CHP’li kadınlar ile bir araya gelirken, “Yıllarca beraber çalıştığımız kadın arkadaşlarımızla önümüzdeki seçimde de beraber koşturacağız, beraber zaferi yakalayacağız” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP kadın örgütleri ile iftar programında bir araya geldi.
Etkinliğe Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP İl Başkanı Recep Taşel, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Fikriye Söğütlü, CHP Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Şide, Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sultan Özçimen ve çok sayıda partili kadın katıldı.
Toplantıda partili kadınlara seslenen Başkan Ataç, “Öncelikle Ramazanınız hayırlı olsun, Rabbim orucunuzu kabul etsin. Sağlık içinde, barış içinde nice ramazanlar nasip etsin. İnşallah gelecek Ramazanlarımız çok daha iyi olacak, hep birlikte hareket edersek tabi ki. Sizlerle beraber olmak ne kadar güzel. Önümüzde bir seçim var, bu seçimin kahramanı sizler olacaksınız. Siz kadınlarımız, inandığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Siz her kapıyı çok rahatça çalabilirsiniz, her yere rahatça girip çıkabilirsiniz. Yıllarca beraber çalıştığımız kadın arkadaşlarımızla önümüzdeki seçimde de beraber koşturacağız, beraber zaferi yakalayacağız. Her zaman sizin yanınızdayım çünkü bu ülkenin kadın yönetimlerine ihtiyacı var; kadın belediye başkanlarına, kadın milletvekillerine, kadın cumhurbaşkanlarına ihtiyacı var. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Ben buraya sadece hizmet etmeye geldim. Tepebaşı nereden nereye geldi, herkes çok iyi biliyor. Bundan sonra daha iyi olacak. Eskişehir’de iyi olacak, Tepebaşı’mız da iyi olacak. Ama sizlerin sayesinde. Sizler oy veremeseydiniz seçilemezdik. O zaman hizmet de edemezdik. Önümüzde Ramazan Bayramı var; umarım sağlık, huzur, mutluluk içinde ve bütün dünyada barış içinde geçer” diye konuştu.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir