Başkan Ataç EYT’liler ile buluştu

Videoyu Aç  Başkan Ataç EYT’liler ile buluştu
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile bir araya geldi. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak’ında katıldığı buluşmada Başkan Ataç, “Daima emekçinin, haklının yanındayız. EYT’lilerin de haklı mücadelesinde hep yanında olacağız” diye konuştu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak ve Eskişehirli EYT’liler ile buluştu.
Buluşmaya Başkan Ataç ve Gönül Boran Özüpak’ın yanı sıra EYT Federasyonu Başkan Yardımcısı Alper Özüpak, Eskişehir EYT Dernek Başkanı Mustafa Kara, Adana EYT Dernek Başkanı Uğur Altıntaş, federasyon yönetim kurulu üyeleri Fatih Bakar, Eşref Daşgüleç, Tepebaşı Belediye başkan yardımcıları, Meclis üyeleri ve Eskişehirli EYT’liler katıldı.
Başkan Ataç: Kapılarımız sizlere her zaman açık
Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Ataç, haklı mücadelesinde EYT’lilerin yanında olmaya devam edeceğini ifade ederek, “EYT’lilere Türkiye’de ilk sahip çıkan lider, Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Net olarak söyledi, ‘Ben geldiğimde bu işi bitireceğim’ dedi. Kemal Bey’in ağzından bir söz çıktı mı, onun arkasında kesinlikle durur, bundan eminim. CHP dışında İYİ Parti ve Saadet Partisi de destek veriyor. Millet İttifakının bileşenleri bu konuda emeğin yanında, emeği vermeyenlerin karşısında duruyor. Bu da bizler açısından son derece sevindirici söylemler. Bizim, sizler ile beraberliğimiz de en az 3-4 yıldır sürüyor. Eskişehir’deki EYT’li arkadaşlarımızın birçoğu belediyede çalışan arkadaşımdı. Sizler, haklarınızı alıncaya dek mücadelenize devam edeceksiniz ve bizler de destek vermeyi sürdüreceğiz. Mücadeleniz gerçekten çok önemli ve takdire şayan. Haklarınızı alabilmeniz adına tüm vatandaşlarımızı sizlere destek olmaya davet ediyorum. Bir sloganım var; en iyi hizmet en iyi siyasettir. Biz rozeti çıkardıktan sonra herkesin belediye başkanıyız. Bizim belediyemiz oy vermeyen noktalara daha çok hizmet eder. Siyaset nedir, insan kazanma sanatıdır. Hizmet ederseniz insanlar sizi daha iyi anlar. Geçen hafta Mersin’de mitingdeydim. Belki 100 bin kişi vardı. Taşıma falan da değil. Canı yürekten gelmişlerdi. Arkasından Baro seçimi oldu, desteklediğimiz aday kazandı. Yavaş yavaş iktidarın ayak sesleri gelmeye başladı. Eskişehir’de de zaten inşallah bir sıkıntımız yok. Sırt sırta olacağız, hep birlikte yürüyeceğiz ve o haklarınızı da alacağız. Bizim kapılarımız sizlere her zaman açık” diye konuştu.
“Davamız hak davası”
EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak ise “Ahmet Başkanım öyle güzel şeyler söylüyor ki; Tepebaşı Belediye Başkanı olarak, çoğu derneğimiz böyle bir desteği göremiyor, böyle bir ortamı sağlayamıyor. ‘Biz siyaset üstüyüz’ diyoruz ve bütün siyasi partilere de mesafemiz aynı. Bütün partilerle görüşüyoruz. Davamızın hak davası olduğunu dile getiriyoruz. ‘Desteğiniz varsa, yanımızda olanın da yanındayız’ diyerek söylemlerimizde üstüne basa basa bu mücadelenin noktasını koymaya kararlı olduğunuzu belirtiyoruz. Davamız kazansın, mücadelemiz kazansın” dedi.
Eskişehir EYT Derneği Başkanı Mustafa Kara da “Mağdur olduğumuz için dernek olarak her geldiğimizde Ahmet Başkanımızla görüşebiliyoruz,  birçok konuda destek alabiliyoruz. Ahmet Başkanımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kulandı.
Buluşmada EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, daima EYT’lilerin yanında ve destekçisi olduğu için Başkan Ataç’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir