Başkan Ataç Fabrika Ziyaretlerini Sürdürüyor

Videoyu Aç Başkan Ataç Fabrika Ziyaretlerini Sürdürüyor
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’De Faaliyet Gösteren Fabrikaları Ziyaretleri Kapsamında Mirsan Yetkilileri Ve Çalışanları İle Bir Araya Geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren fabrikaları ziyaretleri kapsamında Mirsan yetkilileri ve çalışanları ile bir araya geldi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret etmeyi sürdürüyor. Başkan Ataç son olarak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir fabrikayı ziyaret etti. Ziyaretinde fabrika sahibi Nihat Bozdağ, Genel Koordinatör Hilmi Çapkın ve Yurtdışı Satış Direktörü Veysel Türker bir araya gelen Başkan Ataç, fabrikayı gezerek üretim çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Fabrika çalışanlarına da kolaylıklar dileyen Başkan Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren fabrikaların kent ekonomisi ve istihdamı adına önemli olduklarını belirterek Bozdağ’a başarı dileklerini iletti.
Bozdağ da ziyaretinden ötürü Başkan Ataç’a teşekkür etti. Başkan Ataç fabrika yönetimi ve işçiler ile hatıra fotoğrafı da çektirdi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi