Başkan Ataç’tan Sivrihisar Eğitim Vakfı Ziyareti

Videoyu Aç  Başkan Ataç’tan Sivrihisar Eğitim Vakfı Ziyareti
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sivrihisar Eğitim Vakfı Başkanı Bekir Kalır ve yönetimine ziyarette bulundu. Vakfın önemli işler gerçekleştirdiğini kaydeden Ataç, “Her türlü desteğe hazırım” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın sivil toplum kuruluşları ile temasları sürüyor.
Başkan Ataç son olarak Sivrihisar Eğitim Vakfı (SEV) Başkanı Naci Şakar’ın vefatının ardından vakıf başkanı seçilen Bekir Kalır ve yönetimini ziyaret etti. Buluşmada Başkan Ataç, Tepebaşı Belediyesi ve SEV arasındaki iş birliğinin de devam edeceği belirterek, “Yeni bir yönetim, yeni bir başkan. Vakfımızla iyi ilişkilerimiz devam ediyor. Bunun için çok mutlu oluyoruz. Tabi hep bildiğimiz, tanıdığımız insanlar. Naci Ağabey’in devamında sizlerin de çok güzel işler yapacağınıza inanıyorum. Bana da düşen ne varsa her zaman sizlerle beraberim. Bu vakıf çok önemli gerçekten. Yıllardır iyi işler ortaya çıkardı. En iyi şekilde yönetilmesi için ben de sizlere her türlü desteğe hazırım” diye konuştu.
SEV Başkanı Kalır da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Ahmet Başkanım, biz sizin varlığınızdan güç alıyoruz, onur duyuyoruz. Bugüne kadar bir dediğimizi iki etmediniz. Allah sizden razı olsun. Başımız sıkıştığı zaman sizlere başvuruyoruz. Verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz” dedi.
Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Turgut Doğandor’un da yer aldığı buluşma, günün anısına çektirilen fotoğraf ile sona erdi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi