Başkan Büyükerşen’den göreve dönen şoföre destek ziyareti

Videoyu Aç Başkan Büyükerşen’den göreve dönen şoföre destek ziyareti
A
a

20 Şubat’ta Muttalip Mahallesinde otobüse biletsiz binmeye çalışan yolcunun yakını tarafından saldırıya uğrayarak bacağından ve karnından yaralanan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi halk otobüsü şoförü Barış Odabaşı, tedavisinin tamamlanmasıyla göreve döndü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, göreve tekrar başlayan Barış Odabaşı’nı Ulaşım Dairesi Hareket Merkezi’nde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Haftanın 7 günü büyük özveriyle çalışan otobüs şoförlerinin bu tür saldırılara uğramasından büyük üzüntü duyduğunu belirten Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e gerçekleştirdiği ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Ulaşım Dairesi Başkanı Metin Bükülmez eşlik etti. Personelle sohbet ederek, çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Büyükerşen, otobüs şoförü Barış Odabaşı’na saldıran Gökhan P.’nin tutukluluk sürecinin devam ettiğini belirterek, “Özveri ile çalışan sevgili Barış Odabaşı’nın böyle bir saldırıya uğraması bizleri derinden üzdü. Bugün sağlığına kavuşarak göreve tekrar dönmesinden ise büyük mutluluk duydum. Diliyorum ki böyle bir şeyle bir daha asla karşılaşmayız. Adli süreçte Barış’ın yanındayım ve davanın takipçisi olmaya devam edeceğim”dedi.
Göreve döndüğü ilk günde Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ziyaret etmesinden mutluluk duyduğunu ifade eden otobüs şoförü Barış Odabaşı, Başkan Büyükerşen’e teşekkür etti.
Başkan Büyükerşen ziyaret sonrası Ulaşım Dairesi Hareket Merkezi personeli ile hatıra fotoğrafı çektirerek, tüm personele kolaylıklar diledi.
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir