Başkan Çöl: “Zabıta Ekiplerimiz Önce İnsan Anlayışıyla Hizmet Veriyor”

Videoyu Aç Başkan Çöl: “Zabıta Ekiplerimiz Önce İnsan Anlayışıyla Hizmet Veriyor”
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Zabıta Ekiplerinin İlçede ‘Önce İnsan’ Anlayışı İle Hizmet Verdiklerini İfade Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, zabıta ekiplerinin ilçede ‘önce insan’ anlayışı ile hizmet verdiklerini ifade etti.
Başkan Çöl, Zabıta Teşkilatının 195’inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Çöl mesajında “Halkın sağlığı ve güvenliği için gece gündüz demeden 7 gün 24 saat fedakârlıkla çalışan Sandıklı Belediyesinde görevli Zabıta personelim başta olmak üzere tüm Zabıta teşkilatının haftasını kutlayarak, özverili çalışmalarından dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zabıta ekiplerimiz önce insan hizmet anlayışı ile çalışıyor, daha yaşanabilir bir Sandıklı için el ele, güler yüzle, tatlı dille hizmet etmeye gayret ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bu vesileyle Zabıta Haftası’nı kutluyor, Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü nezdinde çalışan ve ülkemiz genelinde görev yapan zabıta teşkilatlarının haftasını kutluyorum” İfadelerine yer verdi.
Başkan Çöl, Sandıklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle bir araya gelerek kendilerine çiçek hediye edip günlerini kutlamayı da ihmal etmedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi