Başkan Gültekin: "Verilecek Her Türlü Göreve Hazırız"

Videoyu Aç Başkan Gültekin: "Verilecek Her Türlü Göreve Hazırız"
A
a

Başkan Gültekin: "Verilecek Her Türlü Göreve Hazırız"

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis üyelerinden oluşan heyet, Kütahya Valisi Ali Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarete, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Okumuş, Sayman üye Ali Doğanay, Meclis Üyesi İsmail Akıncı ve Genel Sekreter Yasemin Yol katıldı.
Kütahya Valiliği’ne atanarak göreve başlayan Vali Ali Çelik’e ’hayırlı olsun’ dileklerini sunan KÜTBO heyeti, Ticaret Borsası’nın organizasyon yapısı, gerçekleştirdiği faaliyet ve projeleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya’da çağdaş ve modern borsa anlayışı ile hizmet verdiklerini vurgulayarak, verilen yetkiler çerçevesinde Kütahya’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını belirtti.
Başkan Gültekin, KÜTBO olarak Kütahya’nın tarım ve hayvancılık alanında gelişimine katkı sağlayacak önemli çalışmalara imza atıldığını ifade ederek, “Borsamız bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilimize faydalı olacak projelerle hedeflediği vizyona ulaşmaya çalışacaktır. Bu konuda işbirliği içerisinde verilecek görevlere hazırız” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi