Başkan Işık’Tan Anlamlı Ziyaret

Videoyu Aç Başkan Işık’Tan Anlamlı Ziyaret
A
a

Engelli Genç İsmet Öksüz’Ün Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık İle Tanışma Talebini, Başkan Işık Öksüz’Ün Evine Giderek Yerine Getirdi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Engelli genç İsmet Öksüz’ün Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile tanışma talebini, Başkan Işık Öksüz’ün evine giderek yerine getirdi.
Belirli bir oranda engelli bulunan ve tekerlikli sandalye ile yaşamını idame ettiren İsmet Öksüz’ün hayallerinden birisi de Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ile tanışmak ve bir araya gelmekti. Başkan Işık’a, ailesi tarafından iletilen genç Öksüz’ün isteğini Başkan Işık yerine getirdi. Yunus Emre Mahallesinde ikamet eden Öksüz’ün evini ziyaret eden Başkan Işık, genç İsmet’in hayalini gerçeğe dönüştürdü. Başkan Işık’ın evinde kendisini ziyaret etmesinden büyük mutluluk duyan Öksüz, Başkan Işık’la sohbet etti. Duyduğu memnuniyet gözlerinden okunan Öksüz, Başkan Işık’a kendisini ziyaret ettiği için teşekkür etti.
Başkan Işık, Öksüz’dan gelen talebi hemen değerlendiğini ve bu isteği geri çevirmeyerek İsmet Öksüz ile kendisinin de tanışmak istediğini belirtti. Kütahya Belediyesi olarak Öksüz’e her türlü desteği vereceklerini vurgulayan Başkan Işık, aileye de teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir