Alpata Eskişehir logo sağı

Başkan Işık’Tan Özel Çocuklara İlgi

Videoyu Aç Başkan Işık’Tan Özel Çocuklara İlgi
A
a

Kütahya Belediyesi Ve Halk Eğitim Merkezi İşbirliği İle Faaliyetlerini Yürütmekte Olan ‘Engelleri Sanatla Aşan Özel Bireyler Seramik Kursu’ Öğrencileri, Öğretmenleri Hülya Koca İle Birlikte Belediye Başkanı Alım Işık'ı Ziyaret Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile faaliyetlerini yürütmekte olan ‘Engelleri Sanatla Aşan Özel Bireyler Seramik Kursu’ öğrencileri, öğretmenleri Hülya Koca ile birlikte Belediye Başkanı Alım Işık’ı ziyaret etti.
’Dünya Down Sendromlular Farkındalık Günü’nde Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, makamında Kütahya Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile faaliyetlerini yürütmekte olan ’Engelleri Sanatla Aşan Özel Bireyler Seramik Kursu’ öğrencileri ve öğretmenleri Hülya Koca’yı ağırladı.
Ziyarette öğrencilerle sohbet eden Başkan Işık, öğrencilerden, belediyenin yapmasını istedikleri ne varsa söylemelerini istedi.
Koca ise, Kütahya Belediyesi’nin özel çocuklara verdikleri destekten dolayı Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi