BAŞKAN KÜPELİ'DEN DESTEK TEŞEKKÜRÜ

Videoyu Aç BAŞKAN KÜPELİ'DEN DESTEK TEŞEKKÜRÜ
A
a

Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Yavuz Ayva, Arıman Hırdavat Makine Genel Müdürü Serhan Arıman’ı ziyaret ederek ESBEM’e sağladığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Başkanı Nadir Küpeli, Yönetim Kurulu Üyesi ve EOSB ESBEM Başkan Vekili Yavuz Ayva, ESBEM ile Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne sağladığı desteklerden dolayı Arıman Hırdavat Makine Genel Müdürü Serhan Arıman’ı ziyaret etti.
TEŞEKKÜR ETTİ
Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli desteklerinden dolayı Serhan Arıman’a teşekkür ederek, “Özellikle bizim çok önem verdiğimiz kutsal eğitim davasına hizmet eden, destekte bulunan tüm iş insanlarımızı canı gönülden kutluyorum. Serhan Bey’e hem ESBEM Sınav ve Belgelendirme Merkezimize hem de Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize sağladıkları büyük malzeme desteği ve diğer önemli katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
DEVAM EDECEK
Bu tür çalışmalara destek vermekten onur duyduklarını aktaran Arıman, “Eskişehir OSB’nin kaliteli ve hizmet odaklı vizyoner bakış açısı neticesinde, ileriye dönük birbirinde değerli ve kıymetli eserler ortaya çıkıyor. Çocuklarımızın gelişimine katkı da bulunmak ise bizi her zaman mutlu eder. Bu desteklerimiz her zaman devam edecek” ifadelerinde bulundu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi