Başkan Kurt: ”Emek en yüce değerdir”

Videoyu Aç Başkan Kurt: ”Emek en yüce değerdir”
A
a

Belediye İş, Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Belediye İş Genel Merkez Toplu İş Sözleşmesi Genel Sekreteri Güney Demirdaş, Belediye İş Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başkan Kurt ile görüşmeleri devam eden Toplu İş Sözleşmesi ile ilgili bir araya gelen heyet, ‘emek en yüce değerdir’ ilkesini kurum içerisinde benimseyip uygulayan Başkan Kurt’a teşekkür etti. Odunpazarı Belediyesi’nde sendikal örgütlenmeyi sağlayarak, bütün çalışanları sendikalı yapan çalışmaları için Başkan Kurt’u tebrik eden Demirdaş, işçi ve emekçilerin her zaman yanında olduğu için Başkan Kurt’a minnettarlığını iletti.
 
Emeği en yüce değer olarak kabul ettiklerini ifade eden Başkan Kurt, sendikal örgütlenmeyi teşvik eden, sendikal örgütlenmeyi esas alan bir anlayıştan geldiğini söyledi. Yaklaşan toplu iş sözleşmesine de değinen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin bütçesini göz önüne alarak, emekçileri mağdur etmeyecek şekilde hareket edeceklerinin altını çizdi. Başkan Kurt, ziyaretleri için Belediye İş Genel Merkez Toplu İş Sözleşmesi Genel Sekreteri Güney Demirdaş,  Belediye İş Eskişehir Şube Başkanı Kemal Azak ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi