Başkan Kurt’a park teşekkürü

Videoyu Aç Başkan Kurt’a park teşekkürü
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Parkı’nda incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Parkı’nda vatandaşlarla bira araya gelen Başkan Kurt, vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti.


 
Hafta sonunda sonbahar güneşinin tadını çıkarmak isteyen vatandaşların adresi, Cumhuriyet Parkı oldu. Büyükler parkta yer alan kamelyalarda dinlenirken, çocuklar da oyun alanındaki oyuncakların tadını çıkardı. Hafta sonunu Cumhuriyet Parkı’nda geçiren isimlerden biri de Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt oldu. Cumhuriyet Parkı’nı gezen Başkan Kurt, parkta incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kurt, vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti. Vatandaşların dilek ve şikayetlerini de dinleyen Başkan Kurt, vatandaşlara Cumhuriyet Parkı’nı nasıl bulduklarını da sordu.
Cumhuriyet Parkı’nı çok beğendiklerini söyleyen vatandaşlar, en çok da Cumhuriyet Anıtı’nı sevdiklerini kaydetti. Mahallelerinin böyle bir parka ve yeşil alana ihtiyacı olduğunu belirten vatandaşlar, Cumhuriyet Parkı’nı yaptığı için Başkan Kazım Kurt’a teşekkür etti. HM
 
1000
icon
Davut 6 Kasım 2018 14:20

orada 3-4 kişi tüm mahalle halkını temsil etmez.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi