Başkan Kurt iftarda belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi

Videoyu Aç  Başkan Kurt iftarda belediye meclis üyeleri ile bir araya geldi
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, iftar yemeğinde Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyeleri ile biraya geldi. Başkan Kurt, “Bereket ayı olan Ramazan'da bu tür buluşmalar, birlik ve beraberliğimizi artırıyor. İftar yemeğine katılan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediye meclis üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Odunpazarı Belediyesinin Nisan Ayı Meclis Toplantısı sonrasında geçekleşen iftar yemeğine, CHP’li ve AKP’li meclis üyeleri katıldı.  
 Meclis üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Kurt, “İftarlar insanların bir araya gelmesi ve kaynaşmasına vesile oluyor. Ramazanın mutluluğu birlik olunca çoğalıyor. Meclis üyelerimizle iftar sofrasında buluştuk. Bereket ayı olan Ramazan'da bu tür buluşmalar, birlik ve beraberliğimizi artırıyor. İftar yemeğine katılan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Odunpazarı halkına hep birlikte hizmet ettiklerinin altını çizen Başkan Kurt konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Hayata geçirdiğimiz projelerimizde meclis üyelerimizden, birim müdürlerine, personelimize kadar herkesin büyük emeği var. Odunpazarı Belediyesi olarak ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.”
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir