Başkan Kurt ücretsiz halı saha sözünü yerine getirdi

Videoyu Aç Başkan Kurt ücretsiz halı saha sözünü yerine getirdi
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, vizyon projeleri arasında yer alan ücretsiz halı saha sözünü yerine getirmeye devam ediyor. Odunpazarı Belediyesi, Gültepe Mahallesi’nde yaptığı halı sahayı ücretsiz olarak kullanıma açtı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 
Gültepe Mahallesi Güzinay Sokak üzerinde bulunan 20 m x 40 m boyutundaki halı sahayı gençler ve çocuklar olmak üzere herkes ücret ödemeden kullanabiliyor. Spora ve sporcuya her zaman destek olan Başkan Kurt, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Türk gençliği, sağlıklı yetişip spor yaparsa ulusumuzun geleceği güvence altındadır’ sözlerinden yola çıktık. Bu nedenle de özellikle gençlerin ve çocukların spor yapabilmesi için bu halı sahayı ücretsiz yaptık” dedi.
 
Gültepe Mahallesi’nde açılan salı saha haricinde Odunpazarı Belediyesi’nin 71 Evler Mahallesi ve Gündoğdu Mahallesinde ücretsiz halı sahalarının bulunduğunu belirten yetkililer ayrıca Çankaya ve Ihlamurkent Mahallelerinde hazırlıkları son aşamaya gelen spor komplekslerinin içerisinde de ücretsiz halı sahaların olacağını ifade etti.
 
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir