Başkan Şahin, "Açtığımız Yeni Yollarla Halkımıza Ulaşıyoruz’’

Videoyu Aç Başkan Şahin, "Açtığımız Yeni Yollarla Halkımıza Ulaşıyoruz’’
A
a

Başkan Şahin, "Açtığımız Yeni Yollarla Halkımıza Ulaşıyoruz’’

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, incelemelerde bulunduğu Şehit Mesut Bilir Caddesi’nde yol çalışmasına ilişkin yaptığı açıklamada ‘’Açtığımız yeni yollarla halkımıza ulaşıyoruz’’ dedi.
Başkan Şahin, beraberinde birim müdürleri ile birlikte çalışmanın gerçekleştirildiği alanda incelemelerde bulundu. Çalışmanın son durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Şahin, Bilecik Belediyesi olarak büyük bir çalışma gerçekleştirildiğine dikkat çekerek, şunları söyledi:
‘’Burada Şehit Mesut Bilir Caddesinin devamında yer alan Meram Kent ve Nilüfer Sitelerinin bağlanacağı bir çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Son derece önemli ve büyük bir çalışma. Açtığımız bu yeni yol ile site sakinlerimiz ile şehrimiz arasında daha büyük ve daha ulaşılabilir bir yol açmış oluyoruz. Çünkü eski yol oldukça virajlı ve dar. Dolayısıyla bu çalışma tamamlanınca site sakinlerimiz daha güzel ve rahat bir yola kavuşmuş olacak’’ ifadelerini kullandı.
Mahalle ve site sakinleri de çalışmadan duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Şahin ve belediye görevlilerine teşekkür etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi