Başkan Soydan’Dan 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü Mesajı

Videoyu Aç Başkan Soydan’Dan 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü Mesajı
A
a

Ak Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek Ve Dayanışma Günü Dolayısı İle Mesaj Yayımladı.

AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile mesaj yayımladı.
Birlik, dayanışma ve mücadele günü olarak kutlanan 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü’nü en derin duygularıyla kutladığını belirten AK Parti İlçe Başkanı Soydan, mesajına şöyle devam etti:
"Ben değil biz anlayışı ile ülkemizin büyümesinde, ilerlemesinde ve hedeflerine ulaşmasında önemli yeri ve alın terleri bulunan işçi ve emekçi halkımızın 1 Mayıs İşçi Bayramı Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Tüm dünyada ve ülkemizde zorlukların her türlüsüne göğüs geren, kursağına giren her lokmayı alın teriyle yoğuran işçi ve emekçilerimiz ile aydınlık, eşit ve güzel bir dünya göreceğimiz günlerin umuduyla İyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği bu gün tüm işçi kardeşlerimize kutlu olsun. Bu duygu ve düşüncelerle başta Pazaryeri ilçemizdeki işçi vatandaşlarımız ve tüm Dünya’daki tüm işçi ve emekçi vatandaşlara bu anlamlı günlerini en güzel duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi