Başkan Tekin’Den 2020’Nin Kahramanlarına Teşekkür Ziyareti

Videoyu Aç Başkan Tekin’Den 2020’Nin Kahramanlarına Teşekkür Ziyareti
A
a

Başkan Tekin’Den 2020’Nin Kahramanlarına Teşekkür Ziyareti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, 2020 yılında korona virüs salgını nedeni ile başarılı çalışma yapan hastane, emniyet ve jandarma komutanlığını ziyaret ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
2020 yılının son saatlerinde Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde görev yapan sağlık çalışanlarını ve kolluk kuvvetlerimizi ziyaret eden Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Kahramanlarımız bizim için gece gündüz demeden canla başla çalıştılar” dedi. 2020 yılı başta ülkemiz ve dünya olmak üzere çok zor süreçten geçti geçmeye devam Ettiğini anlatan Başkan Tekin, sözlerine şöyle devam etti:
“İçinde bulunduğumuz Korana virüs (Covid-19) nedeni ile ilçemizde etkilendi. Birçok sevdiğimiz insan Covid-19’a yakalandı, kimileri iyileşti kimileri aramızdan ayrıldı. Bu zorlu süreçte Pazaryeri ilçemizde gecesini gündüzüne katan, bizlerin sağlığı, refahı için ailelerinde ayrı bir ortamda bizim sağlığımız güvenliğimiz için çalışan Sağlık çalışanlarımızı ve kolluk kuvvetlerimizi ziyaret ettik onlara ilçemiz adına teşekkür ettik. 2021 yılına umutla bakıyoruz inşallah bu zorlu süreç bitecek.”
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi