Başkan Yaman’Dan Abd’Nin Yaptırım Kararına Sert Tepki

Videoyu Aç Başkan Yaman’Dan Abd’Nin Yaptırım Kararına Sert Tepki
A
a

Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı Ve Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Abd Hazine Bakanlığının Türkiye'nin 3 Bakanı İle 2 Bakanlığını Yaptırım Listesine Almasını Sert Bir Dille Eleştirdi.

Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı ve Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, ABD Hazine Bakanlığının Türkiye’nin 3 bakanı ile 2 bakanlığını yaptırım listesine almasını sert bir dille eleştirdi.
Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman, ABD Hazine Bakanlığının Türkiye ile ilgili yaptırımlarına tabi olan üç kişiyi Savunma Bakanı Hulusi Akar, Enerji Bakanı Fatih Dönmez ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olarak açıkladığını hatırlattı. Bilecikli Bakan Fatih Dönmez’in de yaptırım listesinde bulunduğunu anlatan Yaman, sosyal medya hesabından ABD’nin bu kararını eleştirdi. Yaman, "Sen yaptırım uygulasan ne yazar. O (Enerji Bakanı Dönmez) Osmanlı’nın doğduğu topraklardan doğdu. ‘Bir it havladı diye yiğit susmaz’ sözünü hatırlatırım. Sen bizim ve ülkemizin gururusun Fatih Dönmez” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi