Başkan Zeybek: “Afyonkarahisar’A Yatırım Yapmak İsteyen Herkesin Yanındayız”

Videoyu Aç Başkan Zeybek: “Afyonkarahisar’A Yatırım Yapmak İsteyen Herkesin Yanındayız”
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İş Yeri Ziyaretleri Kapsamında Kentte Önemli Bir İstihdam Sağlayan Bir Tekstil Firmasının Fabrikasını Ziyaret Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iş yeri ziyaretleri kapsamında kentte önemli bir istihdam sağlayan bir tekstil firmasının fabrikasını ziyaret etti.
Başkan Yardımcısı Benol Kaplan ile birlikte çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Zeybek, özveriyle üretim yapan firma yetkilileri ve çalışanları tebrik etti. Afyonkarahisar Belediyesi olarak yatırımcının her zaman yanında olduğunu kaydeden Başkan Zeybek, çalışan sayısının pandeminin azaltılmasıyla birlikte daha da artacağını ifade etti. Afyonkarahisar Belediyesi olarak, kente istihdam oluşturmak amacıyla her türlü faydalı girişime destek vereceklerini dile getiren Başkan Zeybek, “Tek gayemiz vardı, o da garip gurebanın işsiz olan insanların evlerine bir dilim ekmek götürmelerine katkı sağlamaktı. Şükürler olsun bu projemizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İstihdamı artırmak amacıyla girişimlerde bulunup, güzel şehrimize kazandırdığımız fabrikada çalışan tüm kardeşlerime kolaylıklar diliyorum. İstihdamın önünü açmak adına Afyonkarahisar’a yatırım yapmak isteyen herkesin yanındayız, kapılarımız her daim açık” dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi