Başkan Zeybek: “Zabıta Personelimiz Pandemi Sürecinde De Fedakarca Çalışıyor”

Videoyu Aç Başkan Zeybek: “Zabıta Personelimiz Pandemi Sürecinde De Fedakarca Çalışıyor”
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Pandemi Süreci Başta Olmak Üzere Toplumda Huzurun Sağlanması Noktasında Önemli Bir Görev İcra Eden Zabıta Teşkilatı Mensuplarına Teşekkür Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek pandemi süreci başta olmak üzere toplumda huzurun sağlanması noktasında önemli bir görev icra eden zabıta teşkilatı mensuplarına teşekkür etti.
Başkan Zeybek, toplumda önemli bir yere sahip olan zabıta müdürlüğü personelini makamında kabul etti. Başkan Zeybek, Zabıta Müdürü Taner Çelik ve beraberindeki heyetin katıldığı ziyarette teşkilata özlük hakları çerçevesinde kıyafet desteğinde bulundu.
Şehir hayatında düzeninin sağlanabilmesi için ölçüm ve tartım, güvenlik ve asayiş, denetim ve kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi adına özveriyle çalışan zabıta teşkilatını tebrik eden Başkan Zeybek, “Afyonkarahisar Belediyesi olarak zabıtalarımız şehrimizin huzur ve güvenliği için durmadan çalışmakta ve mesai gözetmeksizin görevlerini en iyi şekilde ifa etmek için çabalamaktadırlar. Zabıta Müdürlüğümüz bütün personeli ile vatandaşın karşısında değil vatandaşın yanında ve onun hizmetindedir. İçinde bulunduğumuz korona virüs pandemi sürecinde de fedakar çalışmalarıyla görevini icra eden tüm zabıtalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi