Baturaygil: “Transferin açılması için çok çalışıyoruz”

Videoyu Aç Baturaygil: “Transferin açılması için çok çalışıyoruz”
A
a

Eskişehirspor’da Divan Kurulu’nda yer alan ve transferin açılması için çabalayan Fatih Baturaygil, “Transferin açılması için çok çalışıyoruz. Herkes seferber. Türkiye’yi ayağa kaldırdık ama Eskişehir’i ayağa kaldıramadık” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Daldık ile birlikte
İstanbul’da Esgroup Spor Servisi’nden Aytaç Ersoy’a konuşan Fatih Baturaygil, İstanbul’da olduğunu belirtti. Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde 11 Haziran’da yapılan genel kurulda oluşan Divan Kurulu’nun içinde yer alan Baturaygil, “Sportif Direktörümüz Murat Daldık ile bir süredir İstanbul’dayız. Alacaklı futbolcu ve avukatlarla görüşmelerimizi sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.
Transferde işi yarıladık
Ali Çelikoğlu başkanlığında Mehmet Kahya, Mehmet Şimşek ve Çetin Aslanboğa ile oluşan Divan Kurulu’nda yer alan Baturaygil, “11 Haziran’dan hemen sonra imza toplamaya başladık. Transfer tahtasını açma konusunda işi yarıladık. İmza veren herkese tek tek çok teşekkür ediyorum. Henüz imza vermeyen isimlere ise buradan bir kez daha sesleniyoruz. Lütfen bu çağrımıza duyarsız kalmayın ” dedi.
 Ben çok umutluyum
28 Haziran’da yapılacak Genel Kurul öncesi transferi açma konusunda çok umutlu olduğunu belirten Baturaygil, “28’inde oluşacak yönetime ‘Biz bu kadar topladık, şu kadar imza kaldı’ diyeceğiz. İmza almak için herkes seferber. Emeği geçenlere teşekkürler. Sesimizi duyurmak için Türkiye’yi ayağa kaldırdık ama kendi şehrimizi bir türlü ayağa kaldıramadık. Umarımherkes verilen şu emeğin etrafında toplanır” diye konuştu.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon
E 21 Haziran 2021 20:41

Eskisehir’liler duymazlıktan geliyor. Takımın borcu az ve aynı zamanda sportif başarısı iyi olsa Hep gündemde olmak için Eskisehirspor’un yanında olurlar. Ne demişler düşenin dostu olmaz..

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi