Bayraktar; "korkutamayacaksınız"

Videoyu Aç Bayraktar; "korkutamayacaksınız"
A
a

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in Rize ziyaretine ilişkin sözlerine tepki gösteren İYİ Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Levent Bayraktar, “Tehdit dili mi kazanacak? Yoksa nezaket dili mi?Korkutamayacaksınız. Yıldırmayacaksınız. Bu filmin sonunda İYİ’ler kazanacak” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İYİ Parti Eskişehir İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in Rize ziyaretine ilişkin söylediği "Daha neler olacak, neler. Bunlar iyi günler" ifadeleriyle ilgili açıklama yaptı. 
FİLMİN SONUNDA İYİ’LER KAZANACAK
“Cumhurbaşkanlığı makamı tüm ülke vatandaşlarının can ve mal güvenliğinden sorumludur. Bunun aksi olan tüm ifadeler ne milli ne de dini değerlerimize uygundur” diyen İYİ Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Levent Bayraktar, “Kimsenin, “Siyasette böyle şeyler olur” diyerek bu dili makul ve ehven görmesi mümkün değildir. Şunu iyi biliyoruz ki bu tehdit ve şiddet dili, gözyaşı, acı ve kandan başka bir şey üretmez. Türkiye Cumhuriyeti tarihi bunun birçok acı örneğine sahne olmuştur. Ayrıştırıcılıktan uzak, birleştirici ve bütünleştirici bir siyasi dile duyduğumuz ihtiyaç ve özlem günden güne artmaktayken Ak Parti Genel Başkanından duyduğumuz “Daha neler olacak neler?” sözü bu sürecin baş mimarlarından biri olduğunu bizlere göstermiştir.Siyasi mücadelenin gelmiş olduğu eşik bundan sonrası için şudur: Tehdit dili mi kazanacak? Yoksa nezaket dili mi? Kavga isteyenler mi kazanacak? Yoksa kardeşlik isteyenler mi? Ayrıştırıcılık mı kazanacak? Yoksa bütünleştiricilik mi? Kötüler mi kazanacak? Yoksa iyiler mi? Korkutamayacaksınız. Yıldırmayacaksınız. Bu filmin sonunda İYİ’ler kazanacak” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi