BBP’de kongre heyecanı

Videoyu Aç BBP’de kongre heyecanı
A
a

BBP Eskişehir İl Başkanı Şaban Bozbal, 10 Nisan’da gerçekleştirecekleri olağan il kongresinde aday olmayacağını, görevi Salim Acabay’a devredeceğini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Şaban Bozbal yaptığı basın açıklamasında 10 Nisan’da yapacakları olağan il kongresinde aday olmayacağını duyurdu. Görevi boyunca partisi ve şehri için elinden geleni yaptığını ve bayrağı Salim Acabay’a devredeğini belirten Bozbal, “Yakalamış olduğumuz başarı ve ivmenin ardından güçlü bir yönetim ile şehrimizde dolayısıyla ülkemizde bir adım daha ileri gideceğiz. Bu onurlu mücadelede görev alacak arkadaşlarıma sonsuz başarılar diliyorum” dedi.
PARTİMİZİ İLERİ TAŞIYACAĞIZ
Bozbal’ın ardından söz alan BBP Tepebaşı İlçe Başkanı ve İl Başkan Adayı Salim Acabay, “Bu bir bayrak değişimidir. Mevcut il başkanımız Sayın Şaban Bozbal bugüne kadar bayrağımızı şerefle ve gururla taşıyıpbu günlere getirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kısmetse 10 Nisan Cumartesi günü kongremiz yapılıp görevi devir alan yeni il başkanı olarak bayrağı bir adım ileri taşımak için çalışmalara başlayacağız”  diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Eskişehir Kent Konseyi Ramazan Tebriği - web
Eskişehir Barosu Ramazan Bayramı tebriği - web
ESO Ramazan Bayramı tebriği web