BEDİRHAN’DAN SİTEM!

Videoyu Aç BEDİRHAN’DAN SİTEM!
A
a

Es Es’te sözleşmesi sona eren Bedirhan Altunbaş, Esgroup Spor Müdürü Murat Dağtekin’e konuştu. Genç futbolcu, “Beklentim hak edene hak ettiği ücretin ödenmesi. Ben asgari ücrete oynayan biriyim. Diğer oyuncular kadar değerimiz yok mu? İlla rengimizin farklı mı olması gerekiyor” dedi.

 
“Farklı rakamlar teklif edildi”
Bugüne kadar her kafadan ayrı ses çıktığını belirten Bedirhan, “Ben kimseye para konusunda bir şey demedim. Konuşulan ve söylenen her şey yalan. Diğer arkadaşlarım gibi benimde beklentim, hak edene hak ettiği ücretin ödenmesi. Eski yönetim zamanında birçok yönetici benimle görüştü. Fakat herkes farklı bir rakam teklif etti” diye konuştu.
 
“Başkanın dönmesini bekliyorum”
“Ben kimseye para konusunda bir şey demedim” diyen futbolcu, “Konuşulan ve söylenen her şey yalan. Ben Eskişehirspor’da bugüne kadar para konusunda pazarlık yapmadım. Hep asgari ücretle oynadım. Sözleşmem bitti ve yeni yönetimden sadece Başkan Osman Taş beni aradı. Kendisi şuanda Almanya’da olduğu için dönmesini bekliyorum” diye konuştu.
 
“Yeterki değer verilsin”
Bedirhan Altunbaş, “Sanırım önümüzdeki hafta içinde başkanla bir görüşmem olacak. Diğer arkadaşlarım gibi benimde beklentim, hak edene hak ettiği ücretin ödenmesi. Ben Eskişehirliyim ve Eskişehirsporluyum. Alt yapıdan yetiştim. Bu yüzden hep fedakarlık yaptık. Bu armayı hep gururla temsil ettiğime inanıyorum. Bundan sonra da gururla taşımaya devam etmek istiyorum. Yeter ki maddi ve manevi olarak takım içinde oyunculara hak ettiği değer verilsin” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi