Bilecik Belediyeler Birliği Toplantısı

Videoyu Aç Bilecik Belediyeler Birliği Toplantısı
A
a

Bilecik Belediyeler Birliği Toplantısı Tüm Belediye Başkanlarının Katılımı İle Gerçekleştirildibilecik Belediyeler Birliği Toplantısı Tüm Belediye Başkanlarının Katılımı İle Gerçekleştirildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Belediyeler Birliği Aralık ayı toplantısı Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, başkanlığında yapıldı.
Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi toplantı salonunda yapılan Bilecik Belediyeler Birliği Aralık ayı toplantısına tüm belediye başkanlarının katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, "Bilecik il genelinin ilgilendiren çöp toplama taşıma ve bertaraf konuları hakkında belediye başkanlarımızla yılın son değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik. Sorumluluk alanlarındaki vatandaşlarımızın daha kaliteli ve düzenli hizmet alması için gayret sarf eden bu konuda birlik beraberlik içinde hareket edip en doğru kararları almak için çalışan ilimizdeki tüm belediye başkanlarımıza ve seçilmiş meclis üyelerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi