BİR TIR DAHA İZMİR’E GİTTİ

Videoyu Aç BİR TIR DAHA İZMİR’E GİTTİ
A
a

Ege Denizi açıklarında yaşanan deprem sonrası Eskişehir Büyükşehir Belediyesi de talep üzerine Cumartesi akşamı gönderdiği bir tır Kalabak Suyunun ardından bir tıra daha yükleme yaparak İzmir’e gönderdi.


Ege Denizi açıklarında yaşanan ve İzmir başta olmak üzere birçok kentte hissedilen deprem sonrası, tüm Türkiye İzmir'in yaralarını sarmaya devam ediyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi de talep üzerine Cumartesi akşamı gönderdiği bir tır Kalabak Suyunun ardından bir tıra daha yükleme yaparak İzmir’e gönderdi. Eskişehirlilerden yardım için çok mesaj ve telefon aldıklarını ifade eden Başkan Büyükerşen, duyarlı vatandaşların İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin www.bizizmir.com üzerinden başlattığı kampanyaya destek olabileceklerini belirtti.
İLETİŞİM HALİNDEYİZ
Eskişehir’den giden arama kurtarma ekiplerinin ve İtfaiye personelinin çalışmalara devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile sürekli iletişim halinde olduğunu ifade etti. Büyükerşen “Birlik ve beraberlik olduğunda tüm sorunların üzerinden gelebilen milletimiz, İzmir’in yaralarını sarmak için seferber olmuş durumda. Biz de Sayın Tunç Soyer ile koordineli bir şekilde onlardan gelen talepler doğrultusunda desteğimizi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde gönderdiğimiz Kalabak Suyunun ardından bir tırı daha yola çıkardık. Duyarlı hemşehrilerimiz de sürekli olarak telefonlarla ve mesajlarla İzmir’e destek olmak istediklerini belirtiyorlar. Onlardan ricam desteklerini İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin www.bizizmir.com üzerinden başlattığı kampanya üzerinden göstermeleridir” diyerek hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, ailelerine sabır dileklerinde bulundu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi