BİRLİKTE YÖNETELİM

Videoyu Aç BİRLİKTE YÖNETELİM
A
a

 ‘Muhabbet Lazım’ toplantılarına Gökmeydan Mahallesinde devam eden Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Biz Odunpazarı’nı sizinle birlikte yönetmek istiyoruz. Kararları birlikte almak istiyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Alan çalışmaları, halk buluşmalarının ardından ‘Muhabbet Lazım’ toplantıları ile Odunpazarlılar ile buluşan Başkan Kurt, toplantılara Gökmeydan Mahallesi ile devam etti. Odunpazarı Belediyesi Ek Hizmet Binası önünde gerçekleşen ‘Muhabbet Lazım’ toplantısına, Gökmeydan sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Toplantıya CHP İl Başkanı Recep Taşel, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, Gökmeydan Spor Kulübü Başkanı Hilmi Yıldırım, Çalçıcılılar Köylüleri Eğitim, Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği (ÇEKDER) Başkanı Yüksel Uzun, Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, Fen işleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürü de katıldı.
SİZLERİ DİNLEMEYE GELDİK
Gökmeydan Mahallesinde Odunpazarı Belediyesi’nin ek hizmet binası olduğunu ifade eden Başkan Kurt, “Belediye hizmetlerimizin yarısını bu binada gerçekleştiriyoruz. Binanın zemin katına kreş açtık. Kreş hizmetinde iddialıyız, her mahalleye de kreş açmak istiyoruz” dedi. Ek hizmet binası içinde Gökmeydan Halk Merkezi ve kütüphane de bulunduğunu kaydeden Başkan Kurt, “Yeni dönemde ne yapabiliriz, sıkıntılarımız neler, sizlerden dinlemek istiyoruz. Burada ilgili birim müdürlerimizin hepsi var. Söylediklerinizin tamamı not alınacak ve notlara göre kısa süre içerisinde çalışmalar yapacağız. Biz Odunpazarı’nı sizinle birlikte yönetmek istiyoruz. Kararları birlikte almak istiyoruz” diye konuştu. Başkan Kurt konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Temel amacımız belli; demokratik, laik, sosyal hukuk devletinde, Atatürk İlkeleri doğrultusunda gençler çocuklar yetiştirmek. Kadın Erkek eşitliğine inanıyoruz, her koşulda inanılması gerektiğini savunuyoruz ve bütün kadınlarımıza haklarınızı alın, sonuna kadar da sahip çıkın, diyoruz.”
FORMA HEDİYE ETTİLER
Konuşmanın ardından Gökmeydan Spor Kulübü Başkanı Hilmi Yıldırım, Başkan Kurt’a forma hediye etti. Yıldırım’a teşekkür eden Başkan Kurt, Gökmeydan Spor Kulübüne her türlü desteğe hazır olduklarını kaydederek, “Umarım, bu sene şampiyon olursunuz” dedi. Başkan Kurt’a Eskişehirspor ve amatör spora verdiği destek için teşekkür eden Yıldırım, “Biz de Gökmeydan Spor Kulübü olarak bu hizmetlerin şahidiyiz. Sizi Gökmeydan Spor maçlarını seyretmeye davet ediyoruz” diye konuştu.
TALEPLERİ İLETECEĞİZ
Hemşehrilerinin sorularını da cevaplayan Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi ile alakalı olan talepleri ilgili müdürlere yönlendirirken, belediyenin sorumluluğu dışında olan talepleri de ilgililere yönlendireceğini kaydetti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi