Birtürk Özkavak yeniden başkan

Videoyu Aç Birtürk Özkavak yeniden başkan
A
a

SES 10. Olağan Genel Kurulu’nda tekrar başkan seçilen Birtürk Özkavak, “Emekçilerin gerçek sendikası olarak onların sorunlarını çözmeye, haklarını büyütmeye adayız” dedi.


Sağlık Emekçileri Sendikası (SES) 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen genel kurula Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, EYT Derneği Başkanı Kadir Arıkoğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Mevcut başkan Birtürk Özkavak, başkanlığa tekrar aday oldu. Tek listeyle gidilen seçimde Özkavak tekrar başkan seçildi. Sağlık alanlarının ve sağlık emekçilerinin sorunlarını bildiğini belirten Özkavak, “Yandaş, sahte sendikalar yerine, emekçilerin gerçek sendikası olarak onların sorunlarını çözmeye, haklarını büyütmeye adayız. SES olarak biz alanlarda olacağız ve bütün bunların üstesinden gelerek haklarımızı daha da geliştireceğiz” diye konuştu.
Yönetim Kurulu Üyeleri: Birtürk Özkavak, Özge Yılmaz, Erhan Kamış, Dilek Yeşilırmak, Burcu Keleş, Bülent Yıldırım, Osman Gündoğmuş.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi