Böyle direniş olmaz!

Videoyu Aç Böyle direniş olmaz!
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Mehmet Şimşek’in sabrı artık taştı. Yapılan kampanyalara karşı duyarsızlığın tavan yaptığı şu günlerde sahipsizlik artık can sıkıcı bir noktaya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Başkan Şimşek, “Bizim direnecek gücümüz kalmadı. Bir avuç taraftar, dağ gibi bırakılmış borçlar dosyalar. Olan kendini büyük sanan bu küçük şehrin markasına oluyor” dedi.
Tükenme noktasına geldi
Göreve geldikleri 27 Temmuz 2021 tarihinden bugüne kadar büyük özveriyle çalışan ve kulübü ayakta tutan Başkan Mehmet Şimşek ve ekibinin ekonomik anlamda tükendiklerini ve dayanacak güçlerinin kalmadığını ifade etti. 6 ayı bulan görev süreleri içinde birçok FIFA dosyasının
yanı sıra, yerli teknik adam ve futbolcu dosyasını kapatarak 40 milyon TL’ye yakın borcu azaltan, mevcut teknik kadro, futbolcular ve personelin maaş ve prim gibi ödemelerini zamanında yapan yönetim, bugüne kadar şehirden umduğu desteği bulamadığı için tükenme noktasına geldi.
Yapılan yoruma cevap veri
Şehri-i Sevda Grubu’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı 61 bin 26 TL bağışın ardından, sosyal medyada bir Eskişehirspor taraftarı tarafından yapılan, ‘Bir kampanya düşünün ki; en büyük bağışı taraftar grubu yapıyor. Listede az-çok milletvekilleri yok, belediye başkanları yok, mülki idari amirler yok, sanayiciler yok, oda borsa dernek başkanları yok..! Böyle direniş olmaz…’ yorumuna, Başkan Mehmet Şimşek’ten cevap geldi.
Olan şehrin markasına oluyor
Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, bu yorumun altına yazdığı mesajda, “Bizim direnecek gücümüz kalmadı. Bir avuç taraftar, dağ gibi bırakılmış borçlar, dosyalar... Olan kendini büyük sanan bu küçük şehrin markasına oluyor. Eskişehirspor, Eskişehir halkınındır. Markana sahip çık” diyerek, alacaklı dosyaların kapatılması için başlatılan fakat şehirden beklenilen desteği göremeyen, ‘dosyakapat.com’ kampanyasını hatırlattı.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir