BÖYLE KENT GÖRMEDİM

Videoyu Aç BÖYLE KENT  GÖRMEDİM
A
a

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden Çapa mezunlarından Prof. Dr. Cavit Avcı, “Türkiye’de çok kent gezdim ama müzelerin önünde kuyruk olan başka bir kent görmedim” dedi.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşayan ve Eskişehir’de bir araya gelen 1968 Çapa Tıp Mezunları, kent gezilerinin sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Belediye meclis salonunda misafirlerini kabul eden Başkan Büyükerşen, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
ÖRNEK ÇALIŞMALAR
Eskişehir’de Tarihi Odunpazarı Bölgesi başta olmak üzere tematik parklara ve Porsuk çevresine hayran kaldıklarını ifade eden Çapa mezunları, Başkan Büyükerşen'i hayata geçirdiği başarılı şehircilik çalışmaları dolayısıyla tebrik etti. Eskişehir’in Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu belirten Prof. Dr. Cavit Avcı “Öncelikle yoğun programınız arasında bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Eskişehir'de olmaktan ve hayata geçirdiğiniz örnek çalışmaları yerinde görmekten büyük mutluluk duyduk” dedi.
PARLAYAN YILDIZ
Avcı, “Türkiye’de çok kent gezdim ama müzelerin önünde kuyruk olan başka bir kent görmedim. Bunu siz ve size inanan Eskişehir halkı ile birlikte başardığınızı düşünüyorum. Tarihi Odunpazarı Bölgesi, tematik parklar ve Porsuk Çayı üzerinde gerçekleştirdiğiniz çalışmalarla Eskişehir'i Türkiye'nin parlayan yıldız kenti yaptınız. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyoruz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi