Bozüyük Ak Parti’De Delege Seçimleri Başlıyor

Videoyu Aç Bozüyük Ak Parti’De Delege Seçimleri Başlıyor
A
a

Hüsnü Ersoy 1

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde AK Parti Bozüyük 7. Olağan İlçe Kongresi delege seçimleri 1 Aralık Pazar günü gerçekleşecek.
Türkiye genelinde başlayan kongre süreci delege seçimleri ile start verdi. AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi için süreç, 15 Aralık’a kadar sürecek. 2020 sonu itibarıyla ise tüm Türkiye’de il ve ilçe kongreleri tamamlanmış olacak. Bozüyük AK Parti ilçe binasında gerçekleşecek olan delege seçimleri 1 Aralık Pazar günü saat 10.00-17.00 arasında gerçekleşecek. Öte yandan Dodurga ve köyler için de 3 Aralık Salı günü 10.00-17.00 delege seçimleri yapılacak.
Delege seçimleriyle alakalı İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, 7. Olağan İlçe Kongresi Delege seçimleri için bütün parti üyelerini oy kullanmak için parti binasına davet etti. Başkan Ersoy, “Saygıdeğer Bozüyük AK Parti İlçe Teşkilatımızın kıymetli üyeleri 7. olağan ilçe kongremize giden süreçte, 01.12.2019 Pazar günü İlçe Teşkilatımızda 10 mahallemizin ilçe delege seçimleri yapılacaktır. Oy kullanma saati 10.00’ da başlayıp,17.00’de sona erecektir. Davamızın yapıtaşı siz değerli AK Parti üyelerimizi, Bozüyük İlçe Başkanlığı binamıza bekliyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi