Bşeü İle Bilecik Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Arasında "Genç Ofis" Protokolü İmzalandı

Videoyu Aç Bşeü İle Bilecik Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Arasında "Genç Ofis" Protokolü İmzalandı
A
a

Bşeü İle Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ) ile Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında "Genç Ofis" protokolü imzalandı.
BŞEÜ Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir tarafından üniversite yerleşkesinde imzalanan protokol kapsamında BŞEÜ’ye "Genç Ofis" açılacak. Açılacak olan Genç Ofis’te üniversite öğrencilerinin kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında desteklenmesi hedeflenirken, öğrencilere kendi kişisel gelişimlerini geliştirme imkanını da sunulacak.
İşbirliği protokolünün amacını anlatan İl Müdürü Yasin Özdemir, "İmzalanan işbirliği protokolü ile üniversite öğrencileri, akademik ve idari personelin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi sağlanacak. Ayrıca bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra öğrencilerin yüksek öğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması hedeflenecektir" dedi.

"Hedef kitle öğrenci ile sınırlı kalmayacak"
Genç Ofis’in öğrenciler ile sınırlı kalmayacağını söyleyen Özdemir, "İmzalanan işbirliği protokolünde hedef kitle öğrenci ile sınırlı kalmayacak. Akademik ve idari personeli de kapsayan protokolde sunulacak imkanlar ile akademik ve idari personelin de etkinliklere katılımı sağlanacak. Gençlik liderlerimiz aktif rol üstlenecek. Açılacak Genç Ofis’te düzenlenecek olan mesai içi ve mesai dışı faaliyetlerde gençlik liderlerimiz hazır bulunacak. Uzman eğitici kadromuz eşliğinde katılımcılar teknik anlamda destek alabilecekler" diye konuştu.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi