Bu fotoğraf 5 bin dolardan satışa sunuldu

Videoyu Aç Bu fotoğraf 5 bin dolardan satışa sunuldu
A
a

Bir süredir devam eden NFT çılgınlığına Eskişehir Masal Şatosu'nun fotoğrafı da eklendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Masal Şatosu'nun bu fotoğrafı da dünyayı saran son çılgınlık olan dijital jeton -  NFT'ler ile satışı yapılan ögelere eklendi. 

Benzersiz bir dijital öğeyi temsil edebilen ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyen, blok zinciri adı verilen dijital defterdeki bir veri birimi olan NFT'ler (non-fungible token), sanat, ses, video, video oyunlarındaki öğeler ve diğer yaratıcı çalışma biçimlerine benzer dijital dosyaları temsil edebiliyor. NFT’ler dijital sanat eserlerini ve koleksiyon ürünlerini tescil edilebilir ve satılabilir varlıklar haline getiren dijital sertifika anlamına geliyor.

Son dönemlerde özellikle sanat dünyasının blokchain teknolojisiyle buluşmasıyla oldukça popüler hale gelen NFT’ler, dijital dünyada hemen hemen tüm kesimlerin ilgisini üzerine çekmiş durumda. NFT ile dijital sanat eserlerini satın alma çılgınlığı devam ederken, Eskişehir Masal Şatosu'nun fotoğrafı da bu furyaya eklendi. Eskişehir Masal Şatosu'nun fotoğrafı Ömer Ağım isimli kullanıcı tarafından 5 bin dolardan satışa sunuldu.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi