Bu hafta çok önemli!

Videoyu Aç Bu hafta çok önemli!
A
a

Eskişehirspor’da 11 Haziran’daki Genel Kurul’da yetki alan ve transferin açılması için imza toplamaya devam eden Divan Kurulu, bu haftayı da yoğun geçirecek. Kulüp adına oldukça önemli olan haftada toplanacak imzalar sonrası transferin açılmasına bağlı olarak yeni bir yönetimin oluşması beklenecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Büyük emek veriyorlar
Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde 11 Haziran’da yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da aday çıkmayınca hem sorumluluk hem de yetki alan Divan Kurulu, şu günlerde büyük emek veriyor. Ali Çelikoğlu, Mehmet Şimşek, Mehmet Kahya, Fatih Baturaygil ve Çetin Arslanoğlu’ndan oluşan Divan Kurulu, Siyah-Kırmızılı kulüpten alacaklı olanlardan imzaları toplamaya devam ediyor.Kurul, gerekli imzaların yarısından fazlasınıtopladı.

Gece gündüz çalışıyorlar
Divan Kurulu, bu hafta içinde de 28 Haziran’a ertelenen seçimli genel kurula kadar toplayabildiği kadar imzayla kongre üyelerinin karşısına çıkmayı hedefliyor. Divan Kurulu’nda başkan yardımcılığı görevini üstlenen ve birkaç gündür alacaklılardan imza toplamak için İstanbul’da bulunan Fatih Baturaygil ise imza vermeyen isimlerden imza vermeleri yönündeki çağrısını yineledi.

Hala aday çıkmadı
28 Haziran Pazartesi günü Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul için bir başkan adayının hala çıkmaması endişe veriyor. 28’ine kadar herhangi bir başkan adayının çıkmaması durumunda kulüp kayyuma devredilerek kapanma işlemlerine başlanacak. Bunun farkında olan Divan Kurulu o güne kadar transfer tahtasını açabilmek için çalışacak. Transfer tahtasının açılması durumunda bir adayın çıkabileceğine inanılıyor.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi